O Nas - Naszą siłą jest współpraca

Witamy w Stamper, zaufanym partnerze w przekształcaniu cyfrowych marzeń w rzeczywistość. Jesteśmy dynamicznym i innowacyjnym producentem oprogramowania, aplikacji internetowych i mobilnych, którego zadaniem jest tworzenie wyjątkowych doświadczeń cyfrowych, które wzmacniają pozycję firm.

Nasza misja jest prosta, ale potężna: wypełnić lukę między Twoją wizją a cyfrowym światem. Wierzymy, że technologia ma potencjał do transformacji przedsiębiorstw i poprawy jakości życia, dlatego z pasją wykorzystujemy ten potencjał do tworzenia rozwiązań, które naprawdę mają znaczenie.

Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych programistów, projektantów i strategów wnosimy bogatą wiedzę specjalistyczną do każdego realizowanego przez nas projektu. Od tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych po najnowocześniejsze projekty i strategię cyfrową – nasi specjaliści dysponują wiedzą i kreatywnością, aby wcielić Twoje pomysły w życie.

Wypitych kaw
24k
Linii kodu
82k
Spotkań
500

Nasze wartości - Zjednoczeni wspólnymi wartościami i wspólną wizją

Jesteśmy grupą ludzi o podobnych poglądach, wyznających te same podstawowe wartości.

 • Indywidualne podejście. Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy. Dlatego też poświęcamy czas na zrozumienie Twoich celów i opracowanie rozwiązań dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb.
 • Przejrzystość. Wierzymy w otwartą i przejrzystą komunikację. Przez cały proces tworzenia będziesz miał pełny wgląd w postęp swojego projektu.
 • Sukces. Twój sukces jest naszym sukcesem. Ściśle współpracujemy z Tobą, aby mieć pewność, że Twój projekt jest zgodny z Twoimi celami biznesowymi i zapewnia rzeczywistą wartość.

Najnowsze wpisy na blogu

Poznaj najnowsze spostrzeżenia, pomysły i inspiracje, które napędzają naszą pasję do innowacji w cyfrowym świecie.

Zwiększanie wydajności i zadowolenia klientów: dlaczego integracja systemów POS z aplikacjami mobilnymi i stronami internetowymi jest kluczowa dla restauracji

W dzisiejszym dynamicznym świecie branża restauracyjna stale się rozwija aby sprostać wymaganiom klientów znających się coraz bardziej na technologii. Istotnym krokiem w tej transformacji jest integracja systemów punktów sprzedaży (POS) z aplikacjami mobilnymi i stronami internetowymi.

Więcej

Siła szytych na miarę stron internetowych : dlaczego warto zbudować własną

W dobie Internetu obecność w Internecie jest kluczowa zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Chociaż dostępnych jest wiele narzędzi do tworzenia witryn internetowych i szablonów, które obiecują szybkie i łatwe tworzenie witryn internetowych, tworzenie witryn szytych na miarę ma coś niezwykle cennego.

Więcej

Opowiedz nam o swoim projekcie

Nasze Biura

 • Kraków
  Urzędnicza 35
  30-048, Kraków, Polska
 • Londyn
  86-90 Paul Street
  EC2A 4NE, London, England