Wdrożenie - Stworzenie aplikacji mobilnej do tworzenia programów lojalnościowych w modelu SaaS

Narzędzie oparte na SaaS: studium przypadku dotyczące tworzenia lojalnościowej aplikacji mobilnych w celu ulepszenia usług.

Klient
Aplikacja Stamper
Rok
Usługi
Projekt, Strona internetowa, Aplikacja mobilne, SaaS

Opis realizacji

W dzisiejszym cyfrowym krajobrazie oprogramowanie jako usługa (SaaS) rewolucjonizuje sposób działania przedsiębiorstw. Jako projekt własny postanowiliśmy stworzyć aplikację lojalnościową Stamper, aby wykorzystać moc aplikacji mobilnych w celu umożliwienia użytkownikom oraz przedsiębiorcom wymiany papierowych kart lojalnościowych na aplikację w modelu SaaS. W tym studium przypadku badamy, w jaki sposób to innowacyjne rozwiązanie pozwoliło wymienić karty papierowe na aplikację oraz wprowadzić program lojalnościowy w szczególności w gastronomii z realizacją zamówień z dostawą do klienta.

Klient

Jako specjaliści w branży aplikacji mobilnych oraz stron internetowych, oferujący usługi oparte na SaaS firmom z różnych branż dostrzegliśmy potencjał aplikacji mobilnej pozwalającej na tworzenie programów lojalnościowych działających we wszystkich kanałach sprzedaży w sklepie stacjonarnym oraz podczas zamówień online.

Tworzenie aplikacji mobilnej Stamper

Aplikacja ta została zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom wygodny dostęp do narzędzi do zarządzania programami lojalnściowymi i danymi o klientach i ich aktualnym stanie pieczątek lojalnościowych.

Aplikacja mobilna została zbudowana z myślą o użytkowniku, oferując intuicyjne interfejsy i dostęp w czasie rzeczywistym do danych o aktualnym stanie pieczątek lojalnościowych. Użytkownicy moglą śledzić zdobywane pieczątki lojalnościowe i otrzymywać powiadomienia, a wszystko to z poziomu aplikacji mobilnej.

W aplikacji Stamper zastosowaliśmy rozwiązanie skanowania kodów QR z paragonów lub kart jednorazowych przekazywanych klientom podczas zakupów co pozwoliło na przekazywanie pieczątek klientom, którzy nie posiadają jeszcze zainstalowanej apliacji lub którzy dokonali zakupów online.

Co wykonaliśmy w ramach tej realizacji:

 • Projekty graficzne
 • Aplikacja mobilna
 • Strona internetowa
 • SaaS
 • Wdrożenie
 • Wsparcie techniczne

Więcej

Stworzenie strony internetowej wraz z konfiguratorem 3D oraz aplikacją mobilną

Tworzenie cyfrowego konfiguratora 3D: studium przypadku dotyczące tworzenia strony internetowej i aplikacji mobilnej z konfiguratorem 3D

Więcej

Wdrożenie aplikacji mobilnej z programem lojalnościowym dla klientów

Transformacja lojalności klientów: studium przypadku dotyczące wdrożenia mobilnej aplikacji lojalnościowej w sieci piekarnio-cukierni Buczek

Więcej

Opowiedz nam o swoim projekcie

Nasze Biura

 • Kraków
  Urzędnicza 35
  30-048, Kraków, Polska
 • Londyn
  86-90 Paul Street
  EC2A 4NE, London, England