Nasze realizacje - Sprawdzone rozwiązania rzeczywistych problemów.

Wierzymy w efektywność i maksymalizację naszych zasobów, aby zapewnić najlepszą wartość dla naszych klientów. Poznaj projekty, które definiują nasze zaangażowanie, pasja, kreatywność i specjalistyczną wiedzę.

Realizacje

Edelweiss

Projekt, Strona internetowa, Aplikacja mobilna, CMS

Stworzenie strony internetowej wraz z konfiguratorem 3D oraz aplikacją mobilną

W czasach, gdy zakupy online przeżywają rozkwit, nasz Klient, Edelweiss, chciał zrewolucjonizować doświadczenia swoich klientów. Wyobrazili sobie dynamiczną stronę internetową z konfiguratorem 3D i uzupełniającą aplikację mobilną, która pozwoliłaby klientom wizualizować i dostosowywać zakupione systemów POS. W tym studium przypadku analizujemy, jak to innowacyjne rozwiązanie cyfrowe zmieniło ich działalność.

Piekarnia Buczek

Projekt, Aplikacja mobilna, Integracja POS, SaaS

Wdrożenie aplikacji mobilnej z programem lojalnościowym dla klientów

W stale zmieniającym się krajobrazie branży detalicznej lojalność klientów odgrywa kluczową rolę w sukcesie biznesowym. Aby zwiększyć utrzymanie i zaangażowanie klientów, nasz klient, Cukiernio-Piekarnia Buczek, rozpoczął wdrażanie mobilnej aplikacji lojalnościowej. W tym studium przypadku analizujemy, jak to innowacyjne rozwiązanie odmieniło ich działalność i zwiększyło lojalność klientów.

Aplikacja Stamper

Projekt, Strona internetowa, Aplikacja mobilne, SaaS

Stworzenie aplikacji mobilnej do tworzenia programów lojalnościowych w modelu SaaS

W dzisiejszym cyfrowym krajobrazie oprogramowanie jako usługa (SaaS) rewolucjonizuje sposób działania przedsiębiorstw. Jako projekt własny postanowiliśmy stworzyć aplikację lojalnościową Stamper, aby wykorzystać moc aplikacji mobilnych w celu umożliwienia użytkownikom oraz przedsiębiorcom wymiany papierowych kart lojalnościowych na aplikację w modelu SaaS. W tym studium przypadku badamy, w jaki sposób to innowacyjne rozwiązanie pozwoliło wymienić karty papierowe na aplikację oraz wprowadzić program lojalnościowy w szczególności w gastronomii z realizacją zamówień z dostawą do klienta.

Uwolnij swój potencjał, zastosuj zmiany i stwórz lepszą przyszłość. Odważ się marzyć, wprowadzać innowacje i rozwijać się

Jesteś w dobrym miejscu

 • Edelweiss
 • Buczek
 • Stamper

Opowiedz nam o swoim projekcie

Nasze Biura

 • Kraków
  Urzędnicza 35
  30-048, Kraków, Polska
 • Londyn
  86-90 Paul Street
  EC2A 4NE, London, England