Blog - Najnowsze wpisy na blogu

Zajrzyj na nasz blog po dawkę inspiracji, innowacji i motywacji. Bądź o krok dalej w dynamicznym świecie technologii.

Zwiększanie wydajności i zadowolenia klientów: dlaczego integracja systemów POS z aplikacjami mobilnymi i stronami internetowymi jest kluczowa dla restauracji

Published
Autor
Piotr Wegner
Manager działu IT

W dzisiejszym dynamicznym świecie branża restauracyjna stale się rozwija aby sprostać wymaganiom klientów znających się coraz bardziej na technologii. Istotnym krokiem w tej transformacji jest integracja systemów punktów sprzedaży (POS) z aplikacjami mobilnymi i stronami internetowymi.

Więcej

Siła szytych na miarę stron internetowych : dlaczego warto zbudować własną

Published
Autor
Piotr Wegner
Manager działu IT

W dobie Internetu obecność w Internecie jest kluczowa zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Chociaż dostępnych jest wiele narzędzi do tworzenia witryn internetowych i szablonów, które obiecują szybkie i łatwe tworzenie witryn internetowych, tworzenie witryn szytych na miarę ma coś niezwykle cennego.

Więcej

Silnik postępu: dlaczego innowacje w biznesie są niezbędne

Published
Autor
Piotr Wegner
Manager działu IT

W dzisiejszym szybko zmieniającym się krajobrazie biznesowym nie można przecenić znaczenia innowacji. Niezależnie od tego, czy jesteś małym start-upem, czy globalną korporacją, wspieranie innowacji powinno znajdować się na pierwszym planie Twojej strategii biznesowej.

Więcej

Opowiedz nam o swoim projekcie

Nasze Biura

  • Kraków
    Urzędnicza 35
    30-048, Kraków, Polska
  • Londyn
    86-90 Paul Street
    EC2A 4NE, London, England