Wdrożenie - Stworzenie strony internetowej wraz z konfiguratorem 3D oraz aplikacją mobilną

Tworzenie cyfrowego konfiguratora 3D: studium przypadku dotyczące tworzenia strony internetowej i aplikacji mobilnej z konfiguratorem 3D

Klient
Edelweiss
Rok
Usługi
Projekt, Strona internetowa, Aplikacja mobilna, CMS

Opis realizacji

W czasach, gdy zakupy online przeżywają rozkwit, nasz Klient, Edelweiss, chciał zrewolucjonizować doświadczenia swoich klientów. Wyobrazili sobie dynamiczną stronę internetową z konfiguratorem 3D i uzupełniającą aplikację mobilną, która pozwoliłaby klientom wizualizować i dostosowywać zakupione systemów POS. W tym studium przypadku analizujemy, jak to innowacyjne rozwiązanie cyfrowe zmieniło ich działalność.

Klient

Edelweiss to producent systemów POS, specjalizujący się w dostosowywanych do indywidualnych potrzeb, wysokiej klasy systemach POS. Dostrzegł on potrzebę udostępnienia klientom internetowym możliwości konfiguracji oraz wizualizacji produktów w konfiguratorze 3D i zaangażował się w projekt mający na celu opracowanie strony internetowej z konfiguratorem 3D i aplikacji mobilnej.

Stworzenie strony internetowej z konfiguratorem 3D i aplikacji mobilnej

Strona została wyposażona w interaktywny konfigurator 3D, dzięki któremu klienci mogą oglądać produkty pod każdym kątem i dostosowywać je w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą zmieniać ustawienia produktów, wymiary lokali i układ produktów w lokalu, tworząc wirtualne doświadczenie projektowania własnej przestrzeni sprzedaży.

Aplikacja mobilna stanowi płynne rozszerzenie konfiguratora 3D. Klienci mogli uzyskać do niego dostęp ze swoich smartfonów, co umożliwiło im konfigurowanie opcji produktów w dowolnym miejscu.

Strona internetowa pozwala użytkownikom przeglądać wszystkie produkty oferowane przez Edelweiss oraz składanie zapytań ofertowych bezpośrednio przez stronę.

Co wykonaliśmy w ramach tej realizacji:

 • Projekty graficzne
 • Aplikacja mobilna
 • Strona internetowa
 • Konfigurator 3D
 • Wdrożenie
 • Wsparcie techniczne

Więcej

Wdrożenie aplikacji mobilnej z programem lojalnościowym dla klientów

Transformacja lojalności klientów: studium przypadku dotyczące wdrożenia mobilnej aplikacji lojalnościowej w sieci piekarnio-cukierni Buczek

Więcej

Stworzenie aplikacji mobilnej do tworzenia programów lojalnościowych w modelu SaaS

Narzędzie oparte na SaaS: studium przypadku dotyczące tworzenia lojalnościowej aplikacji mobilnych w celu ulepszenia usług.

Więcej

Opowiedz nam o swoim projekcie

Nasze Biura

 • Kraków
  Urzędnicza 35
  30-048, Kraków, Polska
 • Londyn
  86-90 Paul Street
  EC2A 4NE, London, England